У Краматорську будівля колишнього Будинку побуту в селищі Шабельківка виставлять на аукціон

Нежитлове приміщення знаходиться в комунальній власності і поступово руйнується.

Депутати підтримали на черговій сесії проект рішення і внесли зміни до переліку об’єктів комунальної власності, які потрапляють під приватизацію в 2021 році. У рішенні зазначено, що будівля колишнього Будинку побуту на території Шабельковского селищної ради за адресою вул. Волгодонська, 71 мають намір приватизувати шляхом проведення аукціону.

Раніше в приміщенні Будинку побуту в центрі Шабельківці перебували аптека, перукарня, ательє. На даний момент будівля стоїть порожнім і поступово руйнується. Також в минулому цей об’єкт знаходився в приватній власності, але його викупила Краматорська міськрада. Однак будівля продовжила пустувати.

У квітні проект рішення затвердили на виконкомі міськради. Було озвучено пропозицію провести приватизацію з метою залучення на селище інвестора. Одним з можливих варіантів використання приміщень в майбутньому розглядається відкриття у будівлі колишнього Будинку побуту супермаркету.

Староста Шабельківки Світлана Бабакова повідомила, що це рішення дозволить зберегти будівлю.

«По-перше, будівля поступово руйнується. А по-друге, якщо воно облагородиться, якщо тут з’являться робочі місця для наших мешканців, якщо будуть набирати на роботу продавців, то це непогано для селища », – відповіла Світлана Бабакова.

Нагадаємо, що раніше депутати Краматорської міськради проголосували за приватизацію приміщень трамвайного депо КП КТТУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *