У Краматорську будівельна компанія відмовилася виконувати ремонт в сквері Профспілок

Міська влада подає в суд на будівельників, які відмовляються виконувати гарантійні зобов’язання.

Мер Краматорська Олександр Гончаренко заявив, що міська влада має намір судитися з будівельною компанією, яка неякісно виконала ремонт скверу Профспілок і відмовляється переробляти будівельні роботи відповідно до договірних зобов’язань. За словами міського голови, за півтора місяці досягти компромісу з ТОВ «Моноліт-Центр».

«Півтора місяці велися переговори з підприємством« Моноліт-центр ». Три тижні обіцяли, три тижні чекали гарної погоди, а вчора прийшла відповідь: «немає коштів, договірні зобов’язання з приводу робіт виконувати не будемо». Сьогодні звертаємося до управління капітального будівництва, вчора вже звернулися офіційно з листом до прокуратури. І робимо позов до суду », – повідомив Олександр Гончаренко.

Нагадаємо, що влітку 2020 року почалася реконструкція скверу Профспілок. Роботи обійшлися міському бюджету майже в 26 млн. Грн. Підрядник повинен був закінчити роботи до кінця року, але реконструкція була завершена раніше термінів. Після закінчення робіт на чаші фонтану почали з’являтися тріщини, а після зими їх стало набагато більше, штукатурка з фарбою почала відвалюватися. Відповідно до договору, підрядник повинен був переробити роботи за власні кошти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *