У Краматорськ прибула перша секція майбутнього гігантського флагштока

26 липня в краматорський парк “Ювілейний” була доставлена ​​перша секція майбутнього гігантського флагштока, який буде встановлений на місці колишнього “сухого” фонтану. Про це інформує сайт “Гуртожиток”.

“Привезена колосальна конструкція дозволяє можемо уявити масштаби і розміри майбутнього флагштока в цілому, адже величезна” труба “, яка покоїться зараз в центрі парку, – це лише одна і восьми конструкцій майбутнього флагштока. Джерело – Східний проект.

Нагадаємо, що об’єкт будує Донецька облдержадміністрація. Вперше про намір ДонОГА встановити в Краматорську флагшток 80-метрової висоти міський голова Олександр Гончаренко повідомив в березні нинішнього року. Через місяць, проект схвалили члени міськвиконкому, і в парку почалися земляні роботи.

Зведення об’єкта обійдеться облдержадміністрації в 12 млн гривень, крім того, місто взяло на себе фінансування реконструкції відразу кілька алей парку, що ведуть до флагштоку, – городяни можуть судити про те, наскільки швидко просуваються ці роботи. До речі, в районі майбутнього флагштока буде відновлений питний фонтанчик, а на ідеально-гладкому асфальті завдадуть розмітку для велодоріжок.

Для монтажу такої конструкції потрібні послуги гігантського крана. Відомо, що супер-кран, в розібраному, природно, стані, вже прибув до Краматорська, і знаходиться на території одного з промислових підприємств міста. Очікується, що його доставка в парк і монтаж повинні початися вже завтра, 27 липня.

Загалом, в найближчі дні жителі Краматорська зможуть стати свідками транспортування по місту надзвичайно великогабаритних вантажів, не кажучи вже про те, яке видовище буде являти собою процес монтажу флагштока.

За нашими даними, флагшток буде монтувати на землі, а потім, в повністю зібраному вигляді, відразу поставлять на підготовлену основу. Процес повинен відбуватися 28-29 липня.

За планами, всі будівельно-монтажні роботи повинні бути завершені до 23 серпня – до Дня державного прапора України “.

В Краматорск прибыла первая секция будущего гигантского флагштока

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *