Центральний офіс Донецької ТПП відкрили в Краматорську

Центральний адміністративний офіс Донецької торгово-промислової палати (ТПП) відкрили в Краматорську 3 вересня, повідомляє прес-служба Донецької облдержадміністрації.

На відкритті були присутні президент ТПП України Геннадій Чижиков, глава Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко, глава Краматорської райдержадміністрації Андрій Панков, президенти регіональних ТПП, керівники підприємств, представники бізнесу.

Глава ТПП України зазначив, що на Донеччині в останні роки, незважаючи на всі обставини, активно набирає обертів підприємництво.

«Це ще один крок до реінтеграції Донбасу. Нам важливо розвивати економіку регіону – один із засобів повернення окупованих територій і потужний драйвер реінтеграції. Донеччина – важливий регіон України. Саме тут зараз бізнес потребує неабиякої підтримки », – написав на свій сторінці в Facebook Геннадій Чижиков.

Відкриття офісу Донецької ТПП відбулося напередодні Дня підприємця. Глава ДонОГА Павло Кириленко вручив почесні грамоти підприємцям і колективу Донецької торгово-промислової палати за внесок в розвиток економіки і підприємницької діяльності в регіоні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *