Центральна площа Краматорська офіційно перестала бути об’єктом будівництва

Документальна тяганина тривала з 2018 року.

На сесії міської ради 29 вересня, депутати схвалили проект рішення під назвою “Про передачу видатків комунальному підприємству« Дільниця з ремонту, утриманню автошляхів та споруд на них »і комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення« Міськсвітло »за проектом” Реконструкція площі Миру “. Це, фактично, означає, що центральна площа міста, нарешті, перестала носити статус об’єкта, який перебуває в стадії будівництва (реконструкції), і безпечний для відвідувачів.

Нагадаємо, що центральна площа Краматорська відкрилася для вільного доступу громадян після капітельного реконструкції в кінці вересня 2018 року, коли буквально авральними темпами її готували до святкування Дня міста. А 8 квітня 2019 року Департамент архітектурно-будівельної інспекції України в Донецькій області, в особі інспектора будівельного нагляду Наталії Саприкіної взагалі видав рішення про припинення дозволу на виконання робіт з реконструкції площі Миру в Краматорську. Причина – серйозні претензії до об’єкту реконструкції, пов’язані з вимогами щодо доступності.

І ось тільки тепер, коли на площі за 3 роки пройшла маса святкових заходів, документальне оформлення цього об’єкту, де закінчені ремонтні роботи, нарешті затверджені сесією міської ради.