Статистичні відомості про кількість біометричних паспортів, оформлених Міграційною службою Полтавщини за травень 2020 року

Впродовж травня цього року Міграційною службою Полтавської області оформлено майже 3,5 і видано понад 3 тисячі готових біометричних документів, з них:

ID-картки:

  • оформлено 2205
  • видано 1554

Паспорти для виїзду за кордон:

  • оформлено 1244
  • видано 1782

Водночас, попит на оформлення біометричних документів у порівнянні з квітнем цього року у тисячі разів більше. Це зумовлено послабленням карантинних заходів в Україні. Зокрема, в останні дні збільшилася кількість заяв-анкет на оформлення паспорта громадянина України у формі ID -картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Нагадаємо, що з 25 травня всі територіальні підрозділи  Управління ДМС України в Полтавській області працюють за звичайним графіком роботи та надають усі адміністративні послуги.

Однак окремо звертаємо увагу наших відвідувачів: послаблення карантинних заходів не скасовує рекомендацій МОЗ, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19! Відтак, у наших підрозділах необхідно користуватися захисною маскою, рукавичками та дезінфікуючими засобами і дотримуватись безпечної відстані між людьми (з розрахунку – не більше однієї людини на 10 кв. метрів).

Управління ДМС у Полтавській області

Источник