Скільки коштує відсвяткувати весілля у Краматорську

Вона сказала: “Так”. У багатьох фільмах вже у наступному кадрі після “заповітного слова” з’являється красива весільна церемонія. У реальному ж житті свято вимагає чималої підготовки. Деякі наречені рекомендують починати готуватися за півроку до запланованої дати реєстрації. Особливо якщо ви вирішили обходитися власними силами.

Вчинити можна набагато простіше. Уникаючи зайвого клопоту, можна скористатися послугами весільного організатора або event-агенства. Робота організатора – вигадати вам весілля: підібрати концепцію, декор, оформити зал церемонії, або організувати виїзну. Самі організатори зазначають, що багато краматорчан, досі не розуміють, навіщо їхнє весілля організовувати, і називають весь процес «викиданням грошей на вітер».

Можна зробити і зовсім просто, оформити шлюб без офіційної церемонії та банкету, і залишити гроші на подорож або облаштування спільного житла.

Варіанти та ціни для тих, хто хоче відгуляти весілля «на повну котушку», але наважився організувати все самостійно, ми розглянемо у сьогоднішній статті.

Форматів весіль практикується кілька:

Перший – так зване «слов’янське» весілля – весільний банкет із традиційними конкурсами та обрядами та великим колом запрошених гостей.

Варіант другий – сімейна вечеря. Молодіжний, економніший і більш підходящий під сучасну моду формат. Зазвичай на такому заході присутні близько 20 осіб – це батьки та найближчі родичі та друзі.

Третій – європейське весілля – класичний весільний банкет без конкурсів (або з мінімальною їх кількістю) та обрядів.

Четвертий формат – весілля-вечірки. На такі свята найчастіше запрошують друзів та лише батьків, без інших родичів.

Залежно від переваг і фінансової складової цих форматів можуть вводитися певні корективи.

Отже, ви визначилися з форматом, і далі потрібно приступати до створення образів:

Головний атрибут свята, весільні обручки, в середньому в Краматорську, коштують близько 2500 гривень за одну золоту прикрасу та 500 гривень за срібну.

Весільну сукню можна орендувати, купити чи пошити на замовлення. Прокат наряду в місті коштуватиме від 2000 гривень, покупка стильної сукні в середньому 8000 гривень. Непогане якісне взуття можна знайти за 1000-1200 гривень.

Костюм нареченого, сорочка, краватка та ремінь, якщо орієнтуватися на ціни в середньому, коштуватиме близько 5000 гривень. Туфлі – ще 1000 гривень.

Ціни на весільні зачіски для дівчат розпочинаються від 250 гривень; укладання і, при необхідності, стрижка волосся нареченого -150 гривень. А манікюр із покриттям обійдуться у суму від 200 гривень.

Церемонія та оренда авто

Крім величезної кількості дуже важливих пунктів вашого весільного плану, у процесі підготовки до весілля необхідно пам’ятати про ще одну статтю витрат – вартість реєстрації шлюбу. Сьогодні бажання побратися може обійтися закоханій парі в досить круглу суму, яка залежить від терміновості, масштабів церемонії, місця її проведення та інших побажань нареченого та нареченої.

Зареєструвати шлюб у Краматорську можна у РАГСі за адресою: вул. Паркова, 10. Він реєструється після закінчення одного місяця з дня подання заяви про реєстрацію шлюбу.

Ціна на реєстрацію: від 307 до 1487 грн

Банкет

Прорахувати точну суму тут досить важко, тут все залежить від меню та обраного вами закладу для урочистостей. У середньому чек на гостя становитиме близько 700 гривень. Окрім того, у ресторанах попросять додаткову плату за оренду площі на вечір.

Оформлення

Середній весільний букет коштує 500–1000 гривень. Оформлення місця проведення руками декораторів коштуватиме в середньому 4000 гривень. Своїми руками можна вдвічі заощадити.

Ведучий та діджей

Ведучий, який не дасть гостям, парі та запрошеним занудьгувати, коштує в середньому 6000. Близько 7000 вийдуть послуги професійного діджея разом із апаратурою.

Фото і відео

Заощаджувати на приємних спогадах не можна, і тут вам на допомогу приходять фотограф та відеооператор. Вартість години фотозйомки у Краматорську від 600 гривень, день відеозйомки коштуватиме вам приблизно 6000 гривень. Спеціалістів, які працюють за середні розцінки, можна замовити потрібну кількість часу. Наприклад, відео на повний день, а фото лише на половину.

Тепер ми можемо прорахувати середню вартість свята без урахування додаткових витрат та аксесуарів.

Церемонія – 1487 гривень

Фотограф – 3000 за 5 годин роботи.

Відео –6000 гривень

Ведучий – 6000 гривень

Діджей – 7000 гривень

Ресторан – 7000 на кожних 10 осіб

Оформлення – 4000 тисяч гривень

Наряд нареченого та укладання – 6150 гривень

Машина для молодих – 1200 гривень за три години

Обручки – 5000 гривень

Сукня та зачіска нареченої – 8500 гривень

Таким чином, весілля у Краматорську за мінімальних витрат обійдеться молодятам близько 56 000 гривень.