Рівень захворюваності COVID-19 в Краматорську на 40% нижче, ніж в інших містах області

Рівень захворюваності COVID-19 зростає в більшості адміністративно-територіальних одиниць Донецької області. Про це начальник департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Педенко повідомив під час брифінгу з питань запобігання поширенню коронавируса на території Донецької області.

“На сьогоднішній день в Донецькій області не перевищено рівень захворюваності, але він наближається до критичного. У нас 71 випадок на 100 000 населення, а повинно бути не більше 75 на 100 000 населення. Коефіцієнт виявлення випадків інфікування у нас зростає – 5,9% , поступово збільшуються і динаміка госпіталізації, і рівень госпіталізації “, – сказав Олександр Педенко.

В.о. генерального директора ДУ “Донецький обласний центр по контролю і профілактиці хвороб МОЗ України” Марина Білоусова додала, що поступове зростання захворюваності відзначається з кінця червня.

За її словами, зростання захворюваності коронавирусной хвороби відстежується в більшості адміністративно-територіальних одиниць області. За підсумками двох останніх тижнів критерії “зеленої зони” вже перевищено в 12 містах і районах області.

“В адміністративному центрі Донецької області, місті Краматорськ, зберігається стабільна епідситуація. Захворюваність за 14 днів становить 45,5 випадків на 100 000 населення. За останній тиждень – 22,7 випадків на 100 000 населення, що на 40% нижче середнього рівня захворюваності по області “, – повідомила Марина Білоусова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *