Підприємці Краматорська вже місяць безкоштовно годують медиків, які працюють на передовій боротьби з коронавірусом

До акції добра та взаємовиручки запрошують усіх небайдужих громадян.

Вже місяць, з 20 жовтня 2021 року, діє акція, організована Клубом підприємців Краматорська, з постачання безкоштовних обід медиків, які працюють на передовій боротьбі з COVID-19. Щодня 105 обідів вирушають до ковидного відділення третьої лікарні, спеціалізованих бригад “швидкої допомоги” та санавіації.

З 20 жовтня було приготовлено та доставлено 2055 обідів вартістю 40 гривень кожен.

Безпосереднім приготуванням обідів для медиків займається кафе “Боцман” (керівник Алла Бадерна). Сьогодні вона звернулася через Facebook до всіх підприємців та небайдужих мешканців міста з проханням про допомогу.

“Звертаємось до всіх підприємців нашого міста, до всіх, хто має можливість приєднатися до цієї акції та підтримати нас. Повірте, краще допомагати самому, ніж допомагатимуть вам, – повідомляє Алла Бадерна. – Наші можливості на межі, а кінця проблемі з коронавірусом поки що не видно.Сподіваємося, що з вашою допомогою ми зможемо продовжити нашу акцію доти, поки хвороба не піде на спад. Медики повинні знати, що вони не наодинці з пандемією, наша підтримка дуже важлива для них. ми всі поборемо, разом”.

obed4