Нові тарифи у громадському транспорті Краматорська вирішили оскаржити у суді

Зважаючи на все, за позивачем стоїть молода політична структура.

У Донецькому окружному адміністративному суді (Слов’янськ) на 24 листопада намічено проведення попереднього слухання за позовом громадянина до міськвиконкому Краматорська щодо законності запровадження у Краматорську з 8 червня нових тарифів на проїзд у громадському транспорті. Відповідні відомості опубліковано на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

Як випливає з Реєстру, позивач стверджує, що при встановленні нових тарифів було порушено процедуру, оскільки, на думку позивача, таке рішення має ознаки регуляторного акту, а насправді зміна вартості тарифів була прийнята рішенням членів міськвиконкому.

Цікаво, що ще до проведення попереднього засідання у “справі”, Донецький окружний адміністративний суд вже зобов’язав владу Краматорська опублікувати у виданні, де було або має бути опубліковано “спірні рішення”, інформацію про їхнє оскарження в суді.

Як конкретизує Суспільне, позивачем у справі виступає мешканець Краматорська Максим Пучков.

“Цей позов – мій особистий приклад для кожного городянина, та й взагалі кожного громадянина. Наше право не лише обирати владу, а й контролювати її та боротися з її незаконними рішеннями”, – цитує коментар позивача видання.

Найпростіший пошук у мережі Facebook дає уявлення про те, що позивач – Максим Пучков (на фото), молодик, студент, який, за заявою керівника місцевої організації політичної партії “Демократична Сокира” Юрія Трембача, минулого року балотувався від цієї структури як кандидат у депутати міськради Краматорська.

“Якщо все робити як завжди, буде як завжди, – коментує ініціативу Максима Пучкова голова місцевої “Демсокірі” Юрій Трембач. – Міняти організацію міського транспорту довго і складно, простіше в черговий раз підняти тарифи “як завжди”, рік-два протримаємось, а там якось буде.Влітку ми пояснювали, чому саме не погоджуємося з таким підходом.А до того ж звернули увагу міської ради на допущені процедурні порушення, проте міськрада не погодилася з нашими аргументами.Тепер подивимося, що на це скаже суд…”

У міськраді Краматорська поки що утримуються від коментарів, пославшись на те, що наразі юридична служба готується до участі у майбутньому судовому процесі.