Негода в Краматорську: місцями просів ґрунт і змило асфальт

У Краматорську рясні опади завдали чималої шкоди: в місті утворилися провали грунту, місцями вода змила асфальт, в житлових будинках потекли дахи. Про це йшлося сьогодні на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як поінформували комунальні служби, вчорашня злива стала причиною руйнування асфальту в багатьох місцях в місті. Найбільш проблемними стали дві ділянки – в районі Станкостроя і по вул. Парковій, де сталося просідання грунту і утворилися провали.

На цих ділянках недавно виконувалися ремонти. У міськраді запевняють, що виставили підрядникам претензії щодо усунення недоліків.

Що стосується зливової каналізації, яка не справлялася з потоком води, комунальники поки запропонували тимчасові рішення, але в цілому в міськраді позначили проблему комплексного проектування системи для всього міста.

Крім того, жителі міста масово скаржилися на протікаючі дахи, таких заявок останнім часом надійшло близько двохсот. У комунальному підприємстві «Ладіс», яке обслуговує будинки, нарікають, що велика частина покрівель у житлових будинках вже потребує капітального ремонту, а цей вид робіт не входить до переліку послуг керуючого житлом підприємства. Як стверджують в КП, за капремонт поки відповідають власники житла, проте комунальники реагують на звернення.

Також в міськраді Краматорська повідомили, що зараз йдуть роботи по прибиранню сміття на дорогах, який принесла вода, і очищенням зливової каналізації, забитої сміттям і камінням. Надалі в місті обіцяють провести спеціальні роботи з гідроочищення всієї існуючої системи.

Прогнози синоптиків поки невтішні: дощова погода на Донеччині протримається ще до кінця тижня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *