На Василівській Пустоші в Краматорську змагалися рибалки-спортсмени

Понад 50 рибалок з Донецької та Харківської області взяли участь в дводенному відкритому чемпіонаті Донецької області з ловлі хижої риби спінінгом з берега.

Намети, їжа на вогнищі і ловля риби рано вранці і ввечері на заході – таким був перший в 2021 році обласний риболовний чемпіонат «Василівська Пустошь». Чемпіонат вже став регулярним і відомим далеко за межами Донецької області, тому серед учасників були навіть представники Харківщини. Змагання проводилися в три тури. Учасникам зараховується спійманих судака, окуня і щуку. Організатор чемпіонату – Донецька обласна асоціація риболовного спорту.

turnir pustosh6
turnir pustosh5

Як розповіли організатори, водойма Василівська Пустош багатий на окуня, тому спортсмени робили ставки саме на нього. Судаков було мало, а ось щуку не спіймав ніхто. І, вже за традицією, головне правило чемпіонату – зловив-відпусти. Улов учасників зважували судді, після чого рибу відпускали.

За підсумками трьох турів найбільшим уловом чемпіонату став судак вагою 842 грами. Його піймав Євген Трук (Харківська область).

А найбільшим загальним уловом чемпіонату відзначився Євген Пащенко – тільки в першому турі він зловив риби на 3 кг 212 грамів (84 окуня). За підсумками чемпіонату в особистому заліку золоту медаль завоював Олександр Ковальов (Донецька область), 2-е місце – Олександр Панежда (Чугуїв), 3-е місце – Станіслав Чередниченко (Донецька область). Також нагороджували переможців в командному заліку.

Учасники чемпіонату розповідають, що рибалка – це ціла філософія, за допомогою якої вони відпочивають, забувають про суєту і розслабляються. А зловити велику рибу – справжнє щастя, і кожен рибалка знає точну вагу свого найбільшого улову. Наприклад, переможець Олександр Ковальов тільки за цей чемпіонат зловив 320 риб загальною вагою понад 5 кг. А найбільший його улов – щука вагою 7 кг.

Переможці та призери отримали цінні рибальські призи від спонсорів чемпіонату, кубки та медалі. Також невеликі призи отримали всі учасники змагань. А приємним сюрпризом для рибалок стала навариста вуха з щукою, за особливим рецептом від Дмитра Борисенко.

Рибалки-спортсмени планують знову зустрітися на Василівської пустки восени, щоб взяти участь в осінньому чемпіонаті Донецької області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *