На центральній площі Краматорська готуються до передачі для ЗСУ 34 нових бронемашин

Урочиста частина заходу на честь 30-річчя української армії розпочнеться 6 грудня о 18-й годині.

З ранку неділі, 5 грудня, на центральній площі Краматорська можна побачити незвичайне видовище: тут вишиковуються десятки нових бронемашин «Козак-2М1». Як з’ясувалося, це – підготовча робота до відзначення 30-річчя Збройних сил України, і 34 бронемашини, що прибули до Краматорська, будуть урочисто передані завтра, 6 грудня, представникам різних армійських частин.

У ході свята буде проведено телеміст «Харків-Київ-Краматорськ-Львів-Одеса-Озерне», який з’єднає учасників святкування: у Краматорську – на площі Миру, у Харкові – на площі Свободи, в Одесі – ділянка біля Морського вокзалу, а також село Озерне Житомирської області, Львів – на площі перед пам’ятником Шевченку та Київ – на Михайлівській площі. Очікується, що у прямому включенні візьме участь Володимир Зеленський, керівництво Міністерства оборони та Збройних Сил України. У Краматорську до телемосту приєднається командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

Окрім вручення 34 одиниць ББКМ “Козак-2М1”, військовим частинам урочисто вручать почесні найменування та бойові прапори. Також заплановано концерт, неформальне спілкування, частування армійською кашею та чаєм усіх, хто відвідає свято. У Краматорську виступить лідер білоруського гурту “Брутто” Сергій Міхалок.

Ну, а поки що краматорчани можуть помилуватися міццю бойових машин, що прибули до міста.