На станції «швидкої» у Краматорську 14 невакцинованих працівників усунули від роботи

Чотирнадцять працівників обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Краматорську відсторонено від роботи через відсутність вакцинації від COVID-19. Про це повідомляє «ОТМО Краматорськ».

За словами директора центру Ігоря Кіяшка, про те, що набирає чинності ухвала про усунення від роботи за відсутність COVID-щеплень з 1 лютого, працівників було поінформовано заздалегідь.
Водночас у Маріуполі на станції «швидкої» при ознайомленні із наказом про усунення одного з фельдшерів стався конфлікт. Двоє чоловіків перекрили вихід із приміщення медикам станції. Це зупинило роботу закладу майже на три години.

«Фельдшер не покинула приміщення у вказаний час, 1 лютого і сьогодні вона прийшла на станцію. Вона підтвердила ознайомлення із наказом, але продовжувала загрожувати, звинувачувати нас у якихось неправомірних діях» – розповів Ігор Кіяшко.

Нагадаємо, що 31 січня набув чинності наказ МОЗ про усунення від роботи без збереження заробітної плати за відсутність COVID-щеплень. Це стосується працівників органів місцевого самоврядування, закладів охорони здоров’я державної та комунальної форм власності, комунальних підприємств, установ та організацій.