На одній з центральних вулиць Краматорська наносять велорозмітку

Влада стверджує, що поки – в якості експерименту.

Автомобілісти Краматорська звернули увагу на той факт, що на одній із жвавих вулиць Краматорська – вулиці Дружби – почалося нанесення суцільних розділових ліній по краєм проїжджої частини. Як з’ясувалося, це – початок облаштування першої велосмуг, які буде проходити по вулиці Дружби від магістральної О. Тихого, потім – поворот по Я.Мудрого, і закінчиться на перетині з вулицею Парковою.

Природно, нововведенням задоволені не всі автомобілісти: в Facebook висловлюються думки, що таким чином знижується пропускна спроможність вулиць. На що йдуть резонні відповіді з посиланням на обмеження швидкості в межах населених пунктів, і на реалії у вигляді тисяч велосипедів на руках у населення.

В інтернет-дискусії бере участь і заступник міського голови Андрій Безсонний, який повідомив, що перша велосмуги створюється “в порядку експерименту”, щоб визначитися з подальшим облаштуванням таких схем руху на інших вулицях Краматорська. “У міста є розроблена інститутом схема дорожнього руху, – пише Андрій Безсонний. – За цими двома вулицями – Дружба і Я.Мудрого – найменший порух, і вони мінімально (завантажені) припаркованим транспортом. Крім цього, потрібно було дати можливість велосипедистам у вигляді протяжного маршруту, з’єднавши два парки. Будемо дивитися, що з цього вийде … “

Як повідомив нашому виданню старший інспектор Сектору безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в містах Краматорську та Слов’янську Антон малюсков, очікується, що повне облаштування велосмуг має завершитися до кінця жовтня. Крім нанесення розділової лінії на асфальтовому полотні, тут будуть виконані графічні зображення велосипедів, а вздовж дороги планується встановити відповідні попереджувальні дорожні знаки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *