Масштабно і ритмічно: в Краматорську відбувся перший відкритий фестиваль фітнесу

У критому полі в Саду Бернацького в неділю, 19 вересня, спортивним жителям і гостям Краматорська представили кілька напрямків фітнесу, доступних в місті.

Майстер-класи з бойового функціональному фітнесу, стретчінгу, Зумбо і багато іншого можна було не тільки подивитися, а й взяти участь у них в критому полі в Саду Бернацького. Тут вперше відбувся відкритий фестиваль фітнесу, який організувала Федерація фітнесу та аеробіки Краматорська, за підтримки управління фізичної культури та спорту Краматорської міськради. Масштабний і унікальний фестиваль зібрав близько 200 учасниць та учасників з Краматорська, Костянтинівки, Добропілля, Бахмута, Покровська та Дружківки. Організаторам вдалося запросити представників 8 найпопулярніших і затребуваних напрямів фітнесу.

Напрями фітнесу були представлені не тільки на локаціях, а й зі сцени. Досвідчені тренери показували учасникам повноцінне тренування, давали рекомендації. Захід вийшов масштабним і енергійним.

«Фестиваль ми організували за два місяці, хоча зазвичай такі заходи анонсуються за півроку, але ми все одно зі своїм завданням впоралися. Зібралося чимала кількість гостей, для яких запрошені представники різних фітнес-клубів. Локації, представлені тут не повторюються, кожна унікальна по-своєму. Також працює сцена, з якої показують майстер-класи.

kramatorsk fitness day3
kramatorsk fitness day1

Основна ідея фестивалю – зібрати максимальну кількість фітнес-клубів міста, які б представили себе на цьому майданчику і показали, чим можна зайнятися в Краматорську. Це місце для знайомства і для того, щоб вибрати саме той напрямок фітнесу, яке вам підходить », – розповіла Наталя Дьяченко, президент федерації фітнесу і аеробіки Краматорська.

Кожна локація дійсно цікава по-своєму. Тренери розповідали гостям про користь тренувань, її відмінність від інших напрямів, особливості. Наприклад, Наталя Мартиняк, керівник української федерації аеройогі розповіла, що заняття йогою в гамаках допомагають зміцнити м’язи всього тіла, витягнути хребет, поліпшити поставу. До того ж, це відмінний спосіб релаксу.
Катерина Ленда представляла фітнес на батутах, який повноцінно замінює кардиотренировки.

«При заняття фітнесом на батутах зменшується навантаження на суглоби і спину. Тобто, якщо ви хочете бігати, але з якихось причин вам це протипоказано, цей напрям тренувань вам відмінно підійде. Ще це танцювальний напрямок, тому тренування виходять дуже драйвовими », – розповіла Катерина Ленда.

kramatorsk fitness day ekaterina
kramatorsk fitness day4

На фестивалі фітнесу цікаво було не тільки дорослим, а й дітям. Тренери показували легкі вправи для них, а рухливі танці показував аніматори в костюмах мультяшних героїв.

Наталя Дьяченко розповіла, що подібний захід планує проводити щорічно. До того ж, вересень – час, коли хлопці та дівчата повертаються до тренувань в залі і шукають щось корисне для себе. Фестиваль фітнесу – відмінна можливість вибрати цікавий напрямок активності, яке припаде до душі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *