Льодову арену в Краматорську розморозять на час карантину

У Краматорську вирішили розморозити льодову арену, яку урочисто відкрили всього місяць тому. Лід відновлять після того, як захворюваність коронавірусом піде на спад, заявив міський голова Олександр Гончаренко.

Під час апаратної наради 6 квітня мер Краматорська дав розпорядження КП «Міст» відключити електроенергію на льодовій арені «Краматорськ».

«Два тижні арена закрита для відвідування. Ми всі бачимо і розуміємо ситуацію з пандемією. Шанси, що відвідувачі незабаром підуть на арену, – низькі. Ми вже розуміємо, що зміст льодового покриття варто КП “Міст” приблизно 600 000 гривен в місяць. І це тільки електроенергія. Тому припиняйте негайно споживання електроенергії і “зливайте воду” », – заявив Гончаренко.

Він додав, що якщо пандемія піде на спад – зміст льодового покриття буде відновлено. «А зараз це недоцільно», – підкреслив мер Краматорська.

За даними міського відділу охорони здоров’я на 6 квітня, за тиждень серед жителів Краматорська виявлено 868 підтверджених випадків захворювання коронавірусів (минулого тижня було зафіксовано 969). У міських лікарнях з діагнозом пневмонія перебуває 179 осіб, з них підтверджений діагноз COVID-19 мають 138 пацієнтів, решта чекають результатів аналізу.

Будівництво льодової арени в Краматорську почалося ще в 2016 році, але об’єкт перетворився на довгобуд. У 2020 році роботи вдалося активізувати, і вже восени арена була готова приймати відвідувачів. 5 березня 2021 року арену урочисто відкрили і для професійних хокеїстів, і для любителів катання на ковзанах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *