Компанію з Туреччини “залишили за бортом” тендеру на будівництво обллікарні в Краматорську

Антимонопольний комітет відмовив турецкій компанії “ERSA İNŞAAT” у задоволенні скарги щодо її участі у тендері на будівництво обласної багатопрофільної лікарні у Краматорську

Після відмови компанія з Туреччини не братиме участь у тендері на будівництво обллікарні вартістю понад 2,5 млрд грн.

Таким чином, у тендері на будівництво обласної багатопрофільної лікарні братимуть “АЛЬТІС-КОНСТРАКШН” та “РІОЛА-МОДУЛЬ ЛТД”. Аукціон мав розпочатися 28 січня.

Нагадаємо, наприкінці грудня минулого року тендерний комітет відхилив пропозицію турецької компанії і допустив до аукціону дві українські – “АЛЬТІС-КОНСТРАКШН” та “РІОЛА-МОДУЛЬ ЛТД”.

Тендерний комітет мотивував своє рішення невідповідностями у документах, поданих “ERSA İNŞAAT”. Також компанія мала надати документи щодо фінансової спроможності на суму не менше 30% від вартості закупівлі – тобто чистий дохід фірми мав складати не менше 763 млн грн, а він на кінець 2019 року складав лише 279,8 млн грн. 

“ERSA İNŞAAT” подала скаргу до Антимонопольного комітету України (АМКУ). У своїй скарзі компанія наголошувала на нерівному ставленні до них з боку замовника і численних невідповідностях у документах їхніх конкурентів, і просила їх також не допускати до аукціону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *