Хто побудує Обласну багатопрофільну лікарню в Краматорську

Тендер на будівництво першої черги Обласної багатопрофільної лікарні в Краматорську виграло ТОВ “РІОЛА-МОДУЛЬ ЛТД”, яке запропонувало ціну за свої послуги в сумі 2 474 555 000,00 гривень.

На сайті компанії значиться її місце реєстрації – в Київській області. Також зазначено, що вона заснована в 1994 році і за цей час побудувала 107 об’єктів.

Технічне завдання включає: зведення 7 корпусів лікарні з прокладанням необхідних комунікацій, кисневу станцію, ліфти, ескалатори, обладнання системою протипожежної сигналізації, системою оповіщення про пожежу та евакуацію людей, системою відеоспостереження та ін. А також будівництво дитячих і спортивних майданчиків, облаштування тротуарів та покриття їх плиткою ФЕМ, будівництво фонтану, установку лавок та інше.

Джерела фінансування – державний і обласний бюджет. Також планують залучати спонсорів. Термін виконання робіт – червень 2023 року.

За словами директора департаменту охорони здоров’я ДонОГА Володимира Колесника, тепер буде оуществляться процедура підписання договору, яка завершиться не раніше 10 березня. «А далі все буде залежати від фінансування», – сказав Володимир Колесник.

Нагадаємо, що лікарня третього рівня, яку планують побудувати в Краматорську, повинна стати своєрідним хабом, який об’єднає діагностику, медичну допомогу та науку. Передбачається, що стаціонарна допомога надаватиметься в 19 відділеннях терапевтичного та хірургічного профілю із загальною потужністю 600 ліжок. Консультативне відділення матиме можливість приймати до 600 відвідувачів в зміну. На базі стаціонарних відділень планується розмістити клінічні кафедри Донецького національного медичного університету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *