Господарство водоканалу Краматорська планують реконструювати коштом Європейського інвестбанку

Орієнтовний обсяг фінансування проекту становитиме 10 млн. євро.

Депутати міськради Краматорська схвалили участь водоканалу у Програмі розвитку муніципальної інфраструктури України шляхом залучення коштів позики ЄІБ на умовах фінансового договору. Також у проекті рішення йшлося про те, що бенефіціаром та замовником робіт виступить КПП “Краматорський водоканал”, – повідомляє прес-служба міськради.

Орієнтовний обсяг фінансування проекту “Реконструкція систем водопостачання та водовідведення Краматорська” становитиме 10 млн. євро.

«Якщо ми зараз не приділятимемо цьому питанню увагу, то залишимося без води. А зробити самі без допомоги кредиту міжнародного банку ми цього не зможемо. І це найкраще, що ми можемо на цей час мати», – повідомив депутат міськради, заступник голови планово-бюджетної комісії Володимир Сергієнко.

Міський голова Краматорська зазначив, що Маріуполь вже залучив додаткові засоби для вирішення проблем із водопостачанням.

«Маріуполь першим у Донецькій області витратив час та залучив понад 60 млн. євро інвестицій, щоб покращити водопостачання. Іншого шляху немає. Ніколи нам не вистачить бюджету розвитку на покращення інфраструктури водопровідної мережі», – повідомив Олександр Гончаренко.