День фізкультури і спорту пройшов у Краматорську

12 вересня на стадіоні в парку «Ювілейний» в Краматорську відбулося спортивне свято за участю дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста.

Під час урочистого відкриття заходу міський голова Олександр Гончаренко привітав усіх з Днем фізкультури і спорту та вручив щорічні разові премії міського голови «За вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в місті Краматорську».

“Вітаю всіх з Днем фізкультури і спорту! Краматорську є чим пишатися – багато наших спортсменів здобули перемоги на аренах всіх рівнів – як внутрішніх, так і міжнародних”, – звернувся до присутніх міський голова.

День физкультуры и спорта прошел в Краматорске, фото-2

Серед лауреатів, які отримали премії:

тренери – Сергій Васильченко, Іван Головенко, Олег Євтушенко, Данило Ковальов, Сергій Лук’янченко, Наталія Ляпкина, Олександр Мартинка, Микола Сіенко, Ігор Шалаумов;
спортсмени з олімпійських видів спорту – Поліна Дяченко, Владислав Євтушенко, Владислав Луб, Ілля Москаленко, Анна Охрей, Іван Цибаня;
спортсмени з інвалідністю – Тетяна Бобровська, Олексій Філіппскіх;
спортсмени з неолімпійських видів спорту – Ілля Пархоменко, Владислав Руднєв, Андрій Шевченко.

На заході були представлені всі дитячо-юнацькі спортивні школи міста. Гості свята мали змогу ознайомитися з різними видами спорту і подивитися показові виступи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *