Де в Краматорську розташовані захисні споруди

З картою укриттів міста можна ознайомитись в інтернеті.

На карті, наведеній нижче, можна знайти список об’єктів, які в разі потреби можуть бути використані як укриття. Про це повідомляє Краматорська міськрада.

Користуючись картою, ви можете дізнатися, яке з них знаходиться поряд з вашим будинком, місцем роботи або навчанням, продумати ваш шлях до нього. Розкажіть про найближче укриття рідним, друзям та сусідам.

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко зазначив, що на території міста знаходиться 203 бомбосховища. Також мер Краматорська попросив мешканців не сіяти паніку, а тверезо оцінювати ситуацію в країні, оскільки в Україні війна триває з 2014 року, а її складовою є інформаційна війна.

«У гонитві за хайпом вигадують такі заголовки, такі інформаційні «сюжети», що на голову не натягнеш. З кожного куща з’являється військовий експерт, який у юності косив від армії, а зараз – гуру військової справи. Кожен шановний блогер веде аналітику – як і коли краще наступати агресору і як обороняться Україні від російських військ.

Досить сіяти паніку! За 8 років бойових дій на сході України наша армія перетворилася з волонтерського та добровольчого руху, який врятував країну від повноцінного вторгнення у 2014, на сучасний військовий механізм. Армія, яка знає, як діяти, як застерегти й точно – зупинити танки, що вибралися з бруду.

Хто щодня штампує пости про те, що «де тероборона у Краматорську?!» – Ви б краще вступили в неї – толку більше було б. Телефон – (050)843-3004

Хто питав бомбосховища – їх 203 у місті: https://usnd.to/L3ec

Наша сила в єдності та правді. Щоправда, у нас одна – післязавтра війна не почнеться, війна почалася у 2014 році», – заявив Олександр Гончаренко.

Телефон для довідок – Управління з питань цивільного захисту Виконавчого комітету Краматорської міської ради +380 (6264) 7-14-42

Також звертаємо увагу мешканців міста, що з питань проходження служби у військовому резерві підрозділу територіальної оборони ви можете звертатися до Краматорського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки за телефоном (050)843-3004

Карта створена на основі даних Департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадміністрації